+48 536 800 565 | info@vitri.pl

BALUSTRADY SZKLANE

Balustrady szklane z całą pewnością kojarzą się nam ze specyficzną, ale zarazem niezwykle interesującą estetyką. Jednak nie w każdym przypadku jesteśmy pewni ich wyboru. Dlaczego? Oczywiście ze względu na powszechnie panujące przekonanie o niskiej odporności i trwałości jaką mają szklane balustrady. Balustrada szklana z naszej oferty jednak odznacza się specjalnym rodzajem szkła, który wykazuje mocne parametry. Dzięki temu, że dodatkowo stosujemy nowe systemy instalacji, nasze szklane balustrady z montażem wykonanym przez nas będą szczególnie wytrzymałe, a przy tym będą zachwycały wyglądem, szczególnie jeśli zdecydujesz się na balustrady szklane LED.

Wykonujemy kilka rodzajów balustrad z rozróżnieniem na rodzaj montażu:
Balustrada szklana Salibase – rozwiązanie, które pozwala w pełni wykorzystać potencjał szklanych balustrad. Dzięki innowacyjnemu zamocowaniu możliwa jest całkowita rezygnacja ze słupków wzmacniających - prawdziwe balustrady samonośne.

System balustrad szklanych montowanych do czoła stropu lub balkonu. Estetyczna, łatwa w czysczeniu balustrada, którą można wykończyc pochwytem. W dolnym profilu istanieje możliwość montażu taśmy LED co pozwoli wręcz "sterować" wyglądem pomieszczeń.

System balustrad szklanych montowanych do boku schodów lub na ścianę. Podstawa systemu są rotule ze stali nierdzewnej montowane do czoła i utrzymujące taflę szkła w pionie.

System balustrad szklanych montowanych bezpośrednio w posadzce. Podstawą systemu jest profil aluminiowy montowany w trakcie wylewania betonu.